poniedziałek, 24 lipca 2023

Camus

Pewnie każdy z Was zna Camusa, bo każdy prawie musiał czytać Dżumę.
Jeżeli jednak nie czytaliście Obcego to polecam. Po prostu dobre to jest. Przeczytacie w jeden wieczór i będzie to wieczór, którego nie zmarnujecie.
PIW właśnie wydał to na nowo, nawet ciekawa okładka.
A tutaj ciekawa opinia jakiegoś gościa:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Niedziel 14.06.2026 OPOLE