Opowiadania i różne inne formy do poczytania na tym czymś w stylu bloga, które są mojego autorstwa.
Moje opowiadanie pod tytułem "Gruszka" znalazło gdzieś swoje miejsce.
O życiu i seksie i szpitalu.
Zachęcam do czytania.
https://viewer.desygner.com/BUEenbJ_apK/?fbclid=IwAR0Cm1d2peEPNdU58rhupqBXwQyhYE1CpUeCr03RNA6MvF_x-S0OC3OVnmA
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz